| yonel321 a întrebat:

Buna all.sunt baiat am 14 ani.si mi-am spart niste cosuri.eu am pielea alba, si dupa ce am spart cosurile si au ramas niste punctulete mici ca semne.as vrea sa stiu cu ce leacuri NATURALE pentru a disparea aceste punctulete rosi.aceastea au aparut din cauza ca am spart cosurile, in aceleasi locuri. spuneti-mi si mie niste leacuri naturale. dau funda. dar ajutati-ma va rogg. Puup

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lolyy a răspuns:

Cel mai bine sa te speli de mai multe ori pe zi pe fata cu apa calduta si cu sapun si asa te va ajutawinking