| AlinaMarianaIipc a întrebat:

Buna all!
Vreau niste statusuri, mesaje de stare misto si funny
Apropo eu nu sunt cu chestiile pompoase si siropose!
Adica nu vrea dinalea cu dragoste cu viata daca nu starnesc rasul si nu sunt cool!
Ia sa vad daca aveti imaginatie sa Imi dati vreo cateva!
Dau fundita pentru cele mai tari!

Răspuns Câştigător
| BlueEyes_2305 a răspuns:

Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii celor din jurul tau!

Dovada vie ca sex-ul slabeste!

In 18oo Dracula sugea sangele virginelor.in 2o10 a murit de foame
M-am sculat cu fata la cerceaf asa ca nu ma intoarce!

Stiu ca nu stiu nimic.Deci stiu ceva!

Draga esti de milioane. I-a 50. 000 si du-te

M-am trezit luni si m-am gandit marti sa ma duc miercuri la lucru, dar cand am vazut joi ca vine vineri, m-am gandit ca ce sa caut eu sambata la lucru cand duminica e zi libera?!

Alti numara cate stele is, da eu cate nu-s.

De ce sa bei si sa conduci cand poti sa fumezi si sa zbori!

Ghinionul vostru, bulanul nostru.

Toata viata am iubit femeia in slip.

La o zgura de aer!

Notre poule dans votre cour.

Caut cu lumanarea.gasesc aproape orice!

La munca, in chiloti?

N-am nici o problema cu alcoolul?! beau, ma imbat, cad pe jos. nici-o problema!

Daca ai puta mai bine l-ai cauta pe Gutza.

Dusa peste 7 mari, 7 tari, 7 ape, 7 continente, 7 munti, 7 dealuri, 7 campii, 7 movile, 7 crevase, 7 lacuri, 7 izvoare, 7 pajisti, 7 orase, 7 cartiere, 7 blocuri, unde nici buzz-urile nu ajunglaughing

Cine vrea plictiseala? o dau pe gratis!

I`m the best so *** the rest!

Ce faci dom’ne? Uite bine, absoult nimic!

Merg pe gard, ma tin de drum, dau cu caini in bolovani, sa ma apr de dusmani.

When I go la brat cu tine Ma simt very magulit Caci are looking toti la mine Oh, I`m so, so fericit.

I can`t to sleep azi`noapte Si-am stat sa learn ceva From cartea de engleza Sa`ti tell iubirea mea.

You are totul pentru mine And i want sa ne iubim Dar it`s difficult vezi bine Caci we nu ne potrivim.

Te-ai gasit sa ma`ntelegi! Vad ca dear te iubesc Understand i love you draga Cum naiba sa-ti mai vorbesc?

Ah, ar fi atat de bine But you see nu`i chiar asa Caci eu speak what i can spune, Dar mai zi si tu ceva.

NPC = nu port chiloti!

LOL = la o laba!

*** = plecat la magazin!

FMM = frate mersi mult!

STF = sa-ti traiasca familia!

Drujba Ileana : Taie lemne, bate cuie, ****`n cur si da si **** laughing rolling on the floor

Daca as avea SuperGlue. as lipi ID`ul tau cu al meu. sa fim impreuna si pe net! happy

Tanara, frumoasa, cu bani multi, masina scumpa caut status.

Viata e atat de oribila. de cand te cunosc

La voi inspiratia e ca ciclul.vine o data pe luna!

ATENTIE daunez grav sanatatii!

Sunt 2 tipuri de oameni: Eu si cei cei care vor sa ajunga la fel ca mine!

Femeia ta sta langa tine din lipsa de imaginatie!

Barbatul e o comoara...de aia trebuie ingropat!

O oaie, doua oi, trei oi, uite si magarul!

Hai.Hai sa.Hai sa ne.Hai sa ne f.Hai sa ne fu.hai sa ne furam timp pentru o cafea.laughing

Ceea ce se afla in stanga acestui status se numeste femeia ideala.big grin

Am un cap perfect patrat!

Am zdrobit un soricel, seara pe perete si din burta de la el am mancat spaghete.

Bei un ou cu sefu` garii?

ti-ai facut operatie estetica cumva? Caci am vazut azi la fereastra un cap de castravete in loc de cartof cum eram obisnuita.

N-o mesteci? Nu pe dracu.laughing

Din motivul lipsei de bani si pentru ca Veronica ii facea fite, Eminescu intra intr-o perioada pe care mi`e rusine s`o spun

Vroiam doar sa stii cat de mult inseamna prietenia noastra pentru mine, daca am fi pe un vapor care se scufunda si cu o sg. vesta de salvare. mi-ar fi f dor de tine

Arati asa de bine, incat era sa fac infarct!

Scuza`ma. am observat ca nu m`ai observat!

Sper ca te-am ajutathappy:*