| elinara a întrebat:

Buna all!
vreau sa-mi pun prietenul la incercare,(doar ca acum nu-i linga mine e departe)dar totusi vreau ca sa aflu ca intr-adevar tine la mine si numai pe mine ma doreste, ce idei imi dati? vreau ca sa ma konving happy mersi mult anticipat :phappy

Răspuns Câştigător
| Irina28 a răspuns:

Buna.
Off, noi fetele happy Ia niste poze cu niste fete super hot de pe facebook/hi5/google, si fa-ti un id/facebook/hi5 si incearca sa il seduci. sa vezi ce zice, daca accepta avansurile fetei happy

1 răspuns:
| MoreFun a răspuns:

Daca ai vreo ruda [mai tânără desigur] sau vreo prietena pe acolo poți încerca si cu ea. Doar sa nu o cunoască deja. Dar si dacă iți faci un id si ii trimiți niște poze poți sa încerci cât tine la tine. Bafta!