| Alinaaa1001 a întrebat:

Buna all :****! Vreau si eu niste melodii triste, va roog puppy dog eyes`! Dau fundita la cele mai` buneE` :*!

3 răspunsuri:
| jhonsmyth a răspuns:

Buna si tie.
Incearca pe google astea.
sad piano1 2 3 4 5 6 7 8 9 cauta sad piano 5, doamne cat de frumoasa e melodia, e de dragoste atentie nu canta nimeni din voce, doar din vioarasad pfffffff succes:X imi dai funda plzzz:X

| nklfjagfalkhgalkgh a răspuns:

I'a a big big girl, adela - vorbe goale, cascada everytime we touch slow, nick jonas when you look me in the eyes, alone again, vine o zi holograf

| anndda_2539 a răspuns:

Laura fabian-immortelle, ayanne-me enamore de ti Adi Cistescu -Norii de iubire...Laura pausini-inolvidable.winking