| crysmaria a întrebat:

Buna:*

am 1.60 si 42 de kgsadsadcrying...si vreau sa ma ingras dar nu potstraight face...
am incercat multe prostihappy

vitamine...straight face

dar nu avut efectstraight face
tot asa slaba suntsad

cine ma poate ajuta sa imi dea un sfat cum as putea sa ma ingras
pls:*:**

4 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

nu trebuie sa te chinui sa te ingrasi... eventual fa sport (mers pe bicicleta/role) ca sa-ti dezvolti musculatura. Nu o sa-ti placa cum arata daca o sa inceapa sa ti se depuna grasime.

| Katherineeeeee a răspuns:

ai putea sa mananci cateva feli de paine prajita inainte de a dormi (adica chiar inainte de a te culca). big grin

| crysmaria explică:

Sincer imi doresc sa fiu mai plinutalaughing

macar 8 kg sa mai pun pe minelaughing

dar nu reusesc delocsad

daca stiti medicamente care sa ma ajute sa ma ingras
nu conteaza pretul
chiar daca sunt din strainatate nu conteazalaughing
va rog frumos!
vreau sa ma ingrassad
mai ales ca este si vara si imi este jena sa merg la strand pentru ca sunt slabasad

| AlleXandraE a răspuns:

Mananca multe pastewinking