| crysmaria a întrebat:

Buna:*

am 1.60 si 42 de kg...si vreau sa ma ingras dar nu pot...

am incercat multe prosti

vitamine...

dar nu avut efect

tot asa slaba sunt

cine ma poate ajuta sa imi dea un sfat cum as putea sa ma ingras

pls

trebuie sa specizez ca nu mamanc deloc dulciuri si nu beau sucuri pentru ca nu imi plac deloc.

dau fundita celui mai bun raspuns:X

3 răspunsuri:
| SoferTir a răspuns:

Du-te cumpara doua shaorme si bafta multa si ia-ti o cola la 2 litrii
fa asta o saptamana

| RaUlBoY a răspuns:

In primul rand, la 1.60m pe care ii ai e bine sa ai 40-45 kg, dar cum vrei
in al doilea rand, ca sa te ingrasi nu mai manca nimic ce nu ingrasa si manank tot felul de mancare; ucruri care sa fie cu multa grasime, gen "Fast Food", pizza, Mc Donalts... si o sa te ingrasiwinking

| Andrew2001 a răspuns:

Pai ingrasate natural mananca mult si sau des o sa te ingrasi cel putin un kilogram.