| crysmaria a întrebat:

Buna:*
am 1.60 si 42 de kg...si vreau sa ma ingras dar nu pot...
am incercat multe prosti
vitamine...
dar nu avut efect
tot asa slaba sunt
cine ma poate ajuta sa imi dea un sfat cum as putea sa ma ingras
plssadsadcrying
trebuie sa specizez ca nu mamanc deloc dulciuri si nu beau sucuri pentru ca nu imi plac delocstraight face.
dau fundita celui mai bun raspuns:X

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

Sfatul meu este sa te accepti asa cum esti.
cunosc fete la fel ca tine, mananca orice insa degeaba tot slabe sunt.
asa sunt ele. bucurate. eu nu am norocul acesta, sa mananc orice si sa nu pun nimic pe mine.
mananca ce iti place. nu te fortzeaza nimeni sa mananci ceva daca tie nu iti place.:*

1 răspuns:
| Dey_1617 a răspuns:

Buna.stai linistita ca ai sa te ingrasi.Nu`ti forta organismul,plus ca ai luat atatea vitamine,tine minte ca vitaminele nu`si fac efectul imediat, pot sa dureze luni, sau mai mult.Altele vor sa arate ca tine, asa ca nu te panica:*