| Miha.Ella. a întrebat:

am 1.60 si 61 de kg. as mai vrea sa slabesc macar 6-7 kg pana pe 14 septembrie .cum as putea sa slabesc? inainte de vacanta mare aveam 72 de kg dar am reusit sa slabesc ne mai mancand dupa ora 6 seara. facand abdomene dar as vrea o metode de slabit mai repede ...va rog ajutati-ma...sadcryingcrying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=edUFqkWSve8 un clip cu abdomene, super bune, daca te tii de ele, slabesti si dai jos si din colacei :)

ca nu mananci dupa 6 e ok, daca te culci tarziu, poate sa fie si dupa 8, ca sa nu rabzi atata :|

daca bei sucuri carbogazoase si apa minerala, trebuie sa le inlocuiesti cu apa plata.in orice caz, sa reduci drastic cantitatea de suc/apa minerala consumata/zi :(

nu mai manca multe dulciuri, nici paine alba, eventual graham

iesi pe afara si alearga, fa jogging, arzi rapid caloriile

incearca macar o vreme sa nu mai mananci paste

apoi, dupa ce slabesti, poti sa manaci cam ce vrei tu, bine, in cantitati mai mici :) dar poti manca orice

si nu te gandi la pastilele alea "minune", dupa ce nu le mai iei numai te ingrasi la loc si-ti mai si strici stomacul