| lmisa81 a întrebat:

am 11 ani si am fruntea aproape plina de cosuri si obraji, ce pot face sa dinspara ca arataaaaaa fff aiurea

funda si restul folositor/inteligent

Răspuns Câştigător
| FlaviuZz a răspuns:

In primul rand sa te speli des pe fata... igiena!
in al 2-lea sa cauti in farmacii produse pentru acnee (Aknesol, clerasil...)
In al 3-lea rand sa ii faci o vizita unui dermatolog

Cam atat de la minewinking

Sper ca te-am ajutat big grin
Funda :-x

2 răspunsuri:
| szmotovio a răspuns:

Si eu am avut f multe cosuri p fata.am scapat d ele folosind gelul de curatare p baza d argila d la garmier.tot acest produs il poti folosi si ca maskwinkingam mai folosit tot de la garnier o crema de noapte.nu mai stiu cum se numea... ceva pentru cosuri oricum...era intr-un tub asemanator celor in care e fondul d ten
sper sa te ajute

| larysa_4174 a răspuns:

Zinerit este cea mai buna metoda(se gaseste in farmacie), spalatul pe fata cat ma des(aerul este foarte poluat)