| alexandralove20 a întrebat:

am 11 aproape 12 ani.am 156-156 cm.cate kg am? funda!

6 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Eu zic 60-65 laughing ca am avut in clasa a 5-a o grasa de 64 de kile ii dadeai un picior in fund si se rotea o ora laughing

| SuPrAaDoZaaDeViSe a răspuns (pentru EnvyU):

Nu-i bine deloc sa razi de ceilalti oricand ti s-ar putea intoarce roata inpotriva ta.

| alexandralove20 explică (pentru EnvyU):

Eu am 38 kg deci sunt ft slaba

| harciog a răspuns:

In mod normal ar trebui sa ai intre 50 si 52 de kg dar, avind in vedere ca esti fata, iti dau intre 43 si 46 de kg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si nici nu ma intereseaza cate kg ai, dar pun pariu ca ai doar un neuron si ala pe moarte...asa-i?

| DomnuMăr a răspuns:

Din ce oras esti?