| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Buna am 12 ani fac 13 in aprilie pe 28.De la un timp am scurgerea aceea vaginala care curge chiar foarte foarte mult.sanii mi sau umflat, ma doare capul, foarte tare stomacul, si am o stare de neliniste.Cam cat timp ar trebui sa mai astept ca sa imi vina menstruatia.IMi este foarte frica multumesc pentru raspunsuri.Am uitat sa mentinoez ca ametesc si cateodata vomit

Răspuns Câştigător
| cryssa a răspuns:

Nu multlaughing

5 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Nu poti stii cu precizie cand iti vine, poate maine sau poate peste o luna. Ca sa nu te i-a prin surprindere poarta absorbante zilnice. Si pune-ti in ghiozdan un tampon, daca cumva iti vine la scoala. Nu are de ce sa-ti fie frica, vorbeste cu mama ta, spune-i ca te doare tare stomacul, ea o sa inteleaga despre ce e vorba happy.

Tuturor fetelor li se intampla asta nu are de ce sa-ti fie frica kiss

| alessia a răspuns:

Asteapta-te din clipa in clipa.si nu trebuie sa fii nelinistita pentru ca e ceva normal...ok?
pa-pa te-am :*

| PyScHoTeLRoOz explică:

Multumesc mult cryssa ca miai raspuns iti dau fundita la cei care raspundeti cel mai repede

| PyScHoTeLRoOz explică:

Multumesc fetelor:X va dau la toate fundita zoozooliniii mama nu imi spunesad imi zice sa o las in pace ca nu o intereseaza

| PyScHoTeLRoOz explică:

Care dati urmatoarele 10 raspunsuri primiti 2 fundite promitbig grin