| daniela4853 a întrebat:

Buna!happyAm 12 ani.sanii mei sunt medii dar ies safarcurile in evidenta.daca port bustiere este ca si cand nu port nimic tot se vede. daca imi iau bustiera cu buretel mic de la jolidon are ceva? mi se lasa sanii? mama mea nu prea ma lasa sa port sutienul pe care il am.1 data pe saptamana.dar eu ma simt incomod in bustiera pentru ca mi se vad sfarcurile...ce pot sa o fac sa o conving pe mama nu sa port sutien, sa port bustiera cu buretel mic? si ce parere aveti despre bustiera cu burete? este buna? sa imi iau? mi se lasa sanii?

Răspuns Câştigător
| daniruxi a răspuns:

Eu port bustiera cu burete si ft ok, si nu, nu ti se lasa sanii

1 răspuns:
| kitty00 a răspuns:

Nu ti se lasa sanii, este o minciuna straight face. Cauta pe net-rolling on the floor.Si totusi, ai 12 ani? Ti se vad asa de rau sfarcurilelaughing)?*facepalm*