| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am 12 ani, si am observat ca am o mica albeata la zona genitala, linga,, clitoris" sau cum se mai numeste. Intrebarea e pentru fete! Nu ma mananca! Nu ma ustura! Nimic!
E ceva grav?

7 răspunsuri:
| Antonela10 a răspuns:

Ce vrei sa spui prin albeata?

| ady2005 a răspuns (pentru Antonela10):

Nu e nimic lichid, sunt doar un fel de,, punctulete'' mici albe, dar. stii cum sunt? Cam ca floarea ca o fac muraturile. cam asa ceva

| Antonela10 a răspuns (pentru ady2005):

Deci nu stiu sigur ai putea merge la un control ginecologic si spune-i mamei tale ea te va ajuta si intelege

| ady2005 a răspuns (pentru Antonela10):

Mama e plecata

| Antonela10 a răspuns (pentru ady2005):

Atunci mergi cu cineva la un control la ginecolog

| ady2005 a răspuns (pentru Antonela10):

Mi-e rusine, mi-a trecut deja oricum mersi

| Antonela10 a răspuns (pentru ady2005):

Ok cu mare placere