| paineproaspata a întrebat:

Buna! Am 12 ani si de azi dimineata am niste picaturi maronii pe lenjeria intima, prima data am crezut ca am fost murdara si nu m-am sters bine dupa ce mi-am facut treaba, dar m-am sters foarte bine si chiar ma miram, acum cateva ore, am facut la fel doar ca am mai sters de multe ori, cam de vreo 12 ori m-am sters pana nu mai aveam nimic pe el(precisez ca nu mai aveam nimic pe hartie dupa ce mi-am facut treaba de la cel de al 7 lea servetel), iar mai inainte m-am dus la baie si cand sa imi fac treburile aveam iar niste pete maronii(sus de tot dar si inainte aveam tot acolo, dar putin mai jos, IN NICIUN CAZ APROAPE DE ZONA FUNDULUI).
PRECIZEZ CA NU AM AVUT NICIODATA SI PRESUPUN CA ESTE UN SEMN.

3 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Ai 12 ani si nu vorbesti cu mama ta?
Arata-i si vorbeste cu ea.

| gogugogugogu a răspuns:

Pune un tampon, sa nu ai surprize cand esti iesita din casa.

| AlexBombaRusa a răspuns:

Ti-a venit ciclul, intreaba-ti mama, la toate femeile vin in jurul varstei asteia.Totusi daca ti-e rusine ori asteapta sa iti raspunda cineva aici, ori cauta pe google ce este ciclul