| CrazyStHyl3 a întrebat:

Buna!
Am 12 ani si observ ca mi-a crescut mustata, pe unde sunt eu fetele nu imi spun nimic de ea :X,(poate nu au observat)Dar baietii au vazut-o.
Si acestia au, dar eu o urasc.Nu vreau sa ma epilez pentru ca ma gandesc ca imi va creste mai mare.Si nici tot felul de creme ca rad astia din familia mea "vai, ai mustata esti barbat laughing" etc.(sau asa cred)Deci va rog nu treceti cu vederea aceasta intrebare! Raspundeti-mi, sper ca ma veti ajuta.Mai vorbim maine pentru ca e foarte tarziu, deci paaaaa

9 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Daca vrei sa iti creasca mai rar si nu vrei sa te razi [nu stiu de ce ca e ceva normal ce o sa faci toata viata de acum in colo] poti sa o smulgi cu benzi depilatoare. E cam ca si cu scotchul dar e mai puternica.Nu o sa te doara tare. Fetele sigur au observat o dar nu obisnuim sa zice "du te ma rade-te" dar totusi apreciem cand o facetilaughingasta desigur daca nu vreti sa va lasati cioc dar numai dupa ce va creste toata nu 2 fire in barba.Nu o sa rada nimeni de tine, stai linistit.Imi place cum gandesti; nici mie nu imi place pufu ala pe care il aveti la inceputlaughingfara suparare.

| ddanaraluca a răspuns:

Poti sa te pensezilaughingalta metoda nu vadwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Onutzyk a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci...
Ai putea sa-ti iei benzi de ceara [sunt vreo 10 lei un pachet].
Nu e foarte dureros.
Altceva nu vad ce ai putea face

| oneDisturbed a răspuns:

Aolo. ce problema existentiala ai si tu... Cumpara un bic si rade'o.

| Elena_4706 a răspuns:

Acum nu stiu' ce sa te sfatuiesc, dar cand vei creste de poti duce la un salon si imi da jos mustata definitiv, asa a facut matusa mea big grin bine-inteles nu este ieftin dar este sigurbig grin

| CrazyStHyl3 explică:

In +, m-am gandit sa folosesc cea mai veche metoda, scoci laughing. Oare e rau? Nu pot astepta pana raspundeti offf.Mai repede va rog!

| CrazyStHyl3 explică:

Multumesc mult.Mai astept raspunsuri...Aceasta e singura intrebare care am primit mai mult de 3 raspunsuri :X,laughing. Sunteti cei mai tari tongue.

| franny a răspuns:

Incearca sa te dai FOARTE putin cu apa oxigenata.Iti va decolora mustata facand-o inobservabila.Ai grija sa nu folosesti in exces pentru ca iti poate arde pieleahappy