| adylovediana a întrebat:

Buna am 12 ani si sunt indragostit de fata din poza.Nu sunt imprenuna cu ea.Ne intelegem fb si vreau sa ma bag cu ea.Problema e ca sunt cam gras si mi-e frica sa nu zica nu.Va rog ajutati-ma si ziceti-mi ce sa fac deoarece chiar nu stiu.

Răspuns Câştigător
| cristiano9 a răspuns:

Sherifulee esti km mic, nu prea are importanta acum... daca ai vointa da kilogramele jos pentru d l varsta de 15-16 ani incepi sa ai sentimente adevarate.si ca sa nu fi refuzat atunci fa eforturi sa slabesti...

1 răspuns:
| fr4t3ll0 a răspuns:

Poate sa-mi dea lumea numai "stupid", pot moderatorii sa-mi baneze contul, dar eu tot iti zic: sunteti prea MICI pentru asta! Si crede-ma ca ti-o spun cu toata sinceritatea.