| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am 13 ani eu am mai luat pantofii cu toc la scoala doar ca acum mi-am mai cumparat o pereche. Imi sta bine multi mi-a spus dar acum ma simt cam prost sa-i iau sa nu zica cineva ceva... nu stiu ce sa fac
Voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Viviluka a răspuns:

Ce te intereseaza ma asa mult ce spune lumea? Ca primesti complimente foarte dragut, eu una ma imbrac cum vreau, cum ma simt bine, cum imi place..bine si uneori cand EL imi mai spunea ca imi sta bine in ceva anume imbracam mai des. Nu iti mai pasa atat de zice lumea, imbraca-te dupa placul tau!

| Laviniargint96 a răspuns:

Eu la varsta ta ma jucam cu papusile si tu mergi cu pantofi cu toc la scoala? cred ca ar trebui sa mergi cum merge cele de varsta ta, sau te crezi mai interesanta asa? o sa ai destul timp sa porti pantofi cu toc draga mea :*

| structura a răspuns:

Du-te la scoala cu ce vrei tu, nu conteaza ce zice lumea, tu sa te simti bine si sa nu te incomodeze, avand in vedere varsta pe care o ai ..inseamna ca ai ceva curaj