| AngelBibi a întrebat:

Buna!happy am 13 ani,inaltime 1, 73 si 72kg. Ce sa fac sa slabesc? Fac exercitii in fiecare seara, nu prea mananc dulciuri si paine, nu mananc seara dupa 9(sunt incepatoarelaughing)Ce sa mai fac?

Răspuns Câştigător
| XoXo4you a răspuns:

Pai uite eu iti zic cum fac eu.Deci si eu am tot 13 ani si sunt mai inalta ca tine, sa nu razi am aproape 1.80 sad si am 63 de kg.Lumea imi spune ca seman cu un fotomodel pentru ca sunt inalta si slaba. uite secretul meu: mananc doar de 2 ori pe zi si chiar nu simt ca imi e foame seara, mananc dimineata cand ma trezesc un senvis si mai mananc pe la 2-3 mancare gatita sa ma satur, dar nu bag in mine sa imi tina pana a doua zi dimineata. Daca nu rezisti sa mananci asa cum mananc eu ar trebui sa nu mai mananci dupa ora 6 seara. Daca nu rezisti asa uite cum mai poti face, mananci dimineata ce iti face placere(dar nu exagerat), la pranz mananci mancare gatita sau oua sau carne sau ce iti place(tot la fel nu exagerezi) si seara inainte de ora 8 ca 9 totusi e cam tarziu mai mananci o salata sau niste fructe poti si un iaurt ceva usor sa iti potolesti foamea.Sunt alte fete care mananca de 3 ori pe zi, dar nu manaca sa se sature adica intelegi tu, mananca mai putin decat au nevoie stiu tu...Si cu exercitiile sti ca la scoala faceti o coloana de gimnastica la sport adica asa ar trebui daca o faceti la scoala incearca sa o faci si acasa(adica exercitiile) dupa ce mananci de pranz, iar seara inainte sa te culci fa abdomene incepe si tu cu 10 si adoua zi 15 a treia 20 si vezi cat pot sa urci eu pot sa fac 60. Sper ca te-am ajutat love struck. Funda?

| AngelBibi explică (pentru XoXo4you):

Iti multumesc:*

| XoXo4you a răspuns (pentru AngelBibi):

Si eu pentru funda love struck