| anonim_4396 a întrebat:

Bunasad am 13 ani juma' si o PROBLEMA GRAAAAVAAAAAAA va rog mult dati rasp serioase, deci sunt fata si am niste "sani"...:-& mici urata ascutiti ca creioanele departati si nu mai zicsad dar mai grav este ca am par intre sani crying nu e caterinca jur ( nu ma rad cu lama sau ceva ) dati ceva solutii de ex ce sa manc sa dispara sau trebuie' hormoni injectabili >ajutorbig grin

4 răspunsuri:
| NewSummer2013 a răspuns:

Aceasta e o dereglare hormonala a varstei, in timp parul va dispare de la sine nu trebuie sa faci tuh nimic happy

| Adya20 a răspuns:

Eu sunt de parere ca esti prea dura cu tine! Probabil ca ai vazut alte fete de varsta ta sau mai mici cu un piept mai generos sau mai "frumos" in viziunea ta. dar hay sa-ti spun ceva, nu toate suntem la fel, nu toate primim de la "mama natura" sani frumosi si mari si tari. este imposibil! Parul il poti da jos nu cu lama ci cu ceara sau crema depilatoare! Nu trebuie sa te panichezi! Nu mai fy complexata! Esti inca la pubertate si ai timp pentru dezvoltarea sanilor! Unele fete se dezvolta mai greu, si eu am fost complexata pana la 18 ani ca nu aveam sanii mari dar uite ca a fost altfel! Se spune ca sanii cresc pana pe la 18 ani dar eu am deja 20 si inca mi se mai maresc sanii! Deci ai rabdare cu tine!

| xFaith a răspuns:

Sanii nu sunt o problema in timp se dezvolta si vor mai creste deci nu este o problema grava... la fel si parul intre sani aproape toate fetele au par intre sani happy

| Noir a răspuns:

Este normal.Probabil cand vei mai creste o sa te duci la salon pentru.problema cu parul'. Si despre sani asa e la pubertate.Mai asteapta putinwinkingwinkingwinking