| Nsnsbwk a întrebat:

Hei.
Sunt fata. Am 16 ani si am o mica "problema"
Adica
Sanii mei sunt cam ciudati.
Sunt cam departati(3 degete distanta intre ei) si ascutiti(mameloanele sunt "umflate" si par ascutiti)
E ceva normal? O sa arate mai bine mai tarziu?
Dati mi o parere de a voastra va rog.

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Si ce? Cu siguranta doar pe tine te deranjeaza si te va deranja problema asta pe viitor.Pe nimeni altcineva.Sigur se va gasi un baiat care sa-i adore asa cum sunt si sa i se para unici si draguti happy.Nu te ingrijora, totul este doar in mintea ta.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ai spus bine, chiar e o mica problema. Asa te-ai nascut tu. Alte femei au un san mai mare si unul mai mic, altele nu au deloc. Probabil vor avea loc schimbari dupa ce te vei maturiza complet, insa destul de mici. Daca vrei sa modifici ceva, desi nu recomand, atunci solutia e operatia estetica.

| NellieLovett a răspuns:

Se vor mai dezvoltahappy