| Anonimaa909 a întrebat:

Buna :* am 13 ani si 47 de kg, as vrea sa mai slbabesc, ce dieta ar trebui sa tin in jur de o sapamana pentru a slabi inca cateva kilograme? Dau Funda si vot.:X

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tu crezi ca asa usor se slabeste si mai ales intr o saptamana? poate maxim 2 kg,da, dar mai mult nu cred...fa foamea, ca altfel nu stiu cum slabesti asa repede

| Anonimaa909 explică:

1,68. si mona daca nu stiai raspunsul puteai si sa nul publici -.-''

| anonimaa19 a răspuns:

Da la varsta asta esti slaba.nu ai dc sa mai slabesti.depinde de inalime.app chiar ce inaltime ai?:d

| anonimaa19 a răspuns:

Da nu esti u grasa.eu iti zic ca nu trebuie sa slabesti...acum faci cum vrei.