| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si am ceva semne ca o sa apara prima menstruatie...adica acel lichid lipicios, alb..au inceput sa imi creasca sanii,par pubian,mereu nervoasa, imi vine sa plang fara motiv si am o usoara durere de burta de ieri.1.Voi credeti ca se apropie prima menstruatie? 2. Unde v-a venit voua si la cati ani? Astept raspuns rapidddd! big grin Funditaa

Răspuns Câştigător
| GabrielaElena98 a răspuns:

1.Mai mult ca sigur ca iti va iti va veni menstruatia.
2.Mie mi-a venit anul trecut ( eram la strand) si aveam 15 ani. Te pup! :*

| FataSpiridus55 a răspuns (pentru GabrielaElena98):

+de asta vara m-am ingrasat mult :\ laughing

5 răspunsuri:
| AngelDark11 a răspuns:

Eu nu inteleg va este jena sa vorbiti cu mamele dar spuneti asemenea lucruri pe un sait public cu vreun miliard de oameni.
Poftim cultuta laughing

| Ani4you a răspuns:

1. Da se apropie prima menstruatie.
2. Eram acasa si cand am fost la baie am observat.

| Malakus a răspuns:

Aici multi te pot lua l-a misto cel mai bine ar fi sa vorbesti cu mama ta, nu trebuie sa-ti fie jena discutia asta trebuia sa apara candva.winking

| FataSpiridus55 a răspuns (pentru Malakus):

Mai degraba cu surorile melewinking