| nonametoshow01 a întrebat:

Bună! Am 13 ani si de o zi văd pe lenjeria intima niste pete de culoare roșie-maroniu. Mentionez ca nu mi-a venit ciclul pana acum si nu am avut dureri de niciun fel.

Răspuns Câştigător
| Xox0 a răspuns:

Prima oara cand iti vine, nu simți durere. Deci e posibil sa devii femeie

5 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Posibil sa fi venit acum.
Nu e musai sa ai dureri insa e timpul sa initiezi o discutie cu mama despre asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu întotdeauna te doare! Pune un tampon!

| nonametoshow01 explică (pentru anonim_4396):

Ma gandeam ca ar fi fost o scurgere si ca mi-ar putea veni curand deoarece acum nu imi mai curge nimic

| mario29292929 a răspuns:

Te ai rahat pe tine cred