| SmileSiAtat a întrebat:

Am 13 ani si nu am sanicrying. Toate colegele mele poarta chiar si sutien iar eu nimicsad. Toti colegii rad de mine ca nu am sani si nu stiu ce sa mai fac.Stiti cumva cum as putea sa mii maresc sau ceva?

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Și ce dacă nu ai sâni? Fiecare se dezvoltă diferit. Nu ești anormală.

Nu poți face nimic să îi faci să crească, pur și simplu așteaptă. Dacă râd de tine sunt niște imaturi fără minte. Nu-i băga în seamă. Ești perfect normală.

Baftă

| geo691 a răspuns:

Inca mai ai de crescut in general se folosesc sutiene push up

| saku970 a răspuns:

Poti sa iti iei sutien cu push-up.bine inteles ca colegi o sa observe ca sau marit brusc asa ca nu lua un sutien care sa faca sa para o diferenta imensa intre sanii tai de ieri si sanii tai de azi (ianaite si dupa cumpararea sutienului happy ).

| Nechaty a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic asteapta pana or sa iti creasca nu iti trebuie neaparat la varsta astahappy

| Mary_9577 a răspuns:

Hey la 13 ani, nu stiu!

| Kmi a răspuns:

Hey eu am aceiasi problemathinking ...nu ii mai baga in seama daca vor sa rada de tine bine. lasa'i talk to the hand se vor plictisii odata. a si:NU POATE SA ISI PUNA PUSH UP DACA NU ARE SANI raised eyebrows [asta e pentru cei care au zis ca iti trebuie push up].