| zizo a întrebat:

Buna,am 14 ani jumate si sunt baiat, de ceva vreme au inceput sa imi creasca perciunii adica sa se intinda in jos acolo langa ureche si nu imi prea place si nu as vrea sa ma rad pentru ca nu vreau sa am barba deja la varsta asta.Ar avea ceva daca imi iau cu ceara acel puf,nu o sa ma afecteze cu nimic pentru ca eu vreau sa am barba insa nu de acum, deci pana o sa ma rad as putea folosi ceara?

3 răspunsuri:
| oany a răspuns:

Nu te sfatuiesc cu ceara..pentru ca se rareste si mai tarziu, ca barbat o sa-ti doresti o barba sexy si uniforma.Parerea mea, daca nu -i suporti, foloseste aparatul de ras!

| secret12 a răspuns:

Nu stiu sigur, ar trebuiii sa te duci la un salon

| Question4you a răspuns:

Nu, sincer chiar nu. O sa se irite pielea si o sa te doare foarte rau. Eu un nu ti-as recomanda