| eokiddixx a întrebat:

am 14 ani si 1.67...credeti ca sunt prea inalta?

8 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu, nu chiar. Eu am mai mult decât tine şi sunt mai scundă.

| Criiiiiiiis a răspuns:

Eu am 13 ani si am 1.69.
Nu esti prea inalta. E inaltimea potrivita anilor tai.

| AnTiBioTic a răspuns:

Nu. esti so bunaciunealaughingnu-ti fa griji

| yodeni a răspuns:

Nu esti deloc prea inalta esti sa zic asa, perfecta' la varsta ta! si nu uita fetele inalte isi pot face o cariera in modeling ca doar asta ne dorim toate nu?:X poate ne mai auzim cand o sa fi pe la 18 ani si atunci sa vezi ce o sa zici... o sa multumesti ca esti inalta!

| deliaaa1 a răspuns:

Pai si eu am o prietena care are tot 14 si are 1.72

| Reny a răspuns:

Buna!
Nu. Inaltimea aceasta este perfecta pentru varsta tawinking
fundita?batting eyelashes

| nadia13 a răspuns:

Nu eu cred ca ai o inaltime potrivita mai ales daca nu ai mai mult de 55kg
dar oricum e foarte buna inaltimea ta eu am 13 ani si am 1.60

| Copilu_3478 a răspuns:

Eu am 14 si 1.70 si mai am prietene si prieteni si mai inalti. mai inalta decat colegii tai, da, asa e noua generatie. dar nu mi se pare o problema