| Lavinia_4621 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Ce parere aveti despre o fata inalta 1.67 si un baiat 1.94? happy

6 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Pfff Aoloolaughing) da zici ca-i fica tataluilaughing) dar daca voi doi va placeti de ce sa nu fiti impreuna? Eu as zice Datongue

| Insanity a răspuns:

Pai...nu mi se pare ca ar conta inaltimea prea mult thinking Bine-nteles, nici prea mare diferenta sa nu fie straight face Ar arata totusi ciudat.thinking
Dar mi se pare ca cel mai important ar fi iubirea dintre cei doi, nu neaparat inaltimea big grin.

| NAdrian a răspuns:

Eu cred ca fata e inalta si baiatul foarte inalt, tu?

| Kodokuna a răspuns:

Sincer mie imi plac cuplurile de genu' astahee hee

| Roxana_8408 a răspuns:

Arata ca Stan si Bran fara suparare

| pushi a răspuns:

Daca te referi daca pot fi impreuna...da pot sh le vor sta ffff bine in preuna pentru ca si eu am vb ca un baiat dar avea 1, 90 si eu aveam 1.58 big grin deci se potrivesc la inaltima...big grin