| cataliniii a întrebat:

Am 1.67 si totusi vreau da fiu mai inaltastraight face ce sa fac?

12 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Practica voleiul, baschetul, inotul sau mergi la sala, instructorul te va indruma ce trebuie sa faci.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Implant de copite laughing sincer poate te ajuta si sportul 1-3 cm dar imi soptesc vocile ca nu ai sa ta apuci acum de handbal intensiv. Si la 1, 67 nu esti pitica, alaturi de un baiat de 1, 80 e ideal.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Sandy ce te face sa crezi ca nu te inaltai si fara? sau cu baschet sau handbal in loc de inot? Inaltimea depinde in primul rand de bagajul genetic, iar cresterea are un ritm dictat de varsta. Sportul, alimentatia pot contribui dar intr-o marja destul de mica.

| TaylorSwift a răspuns:

Bachetul nu te inalta, dar inotul da! Eu m-am inaltat de la 1. 76 la 1. 98 asa ca...

| AGGA a răspuns:

Bucurate inaltimea te e prefecta nici prea mica, nici prea marehappyeu am 1. 60 si nu stiu ce sa fac sa ma mai inaltlaughing, in loc sa te simti complexata si stai linistita daca tot vrei sa cresti sa stii ca oasele cresc in lungime pana la varsta de 24 anitonguehappy, banuiesc ca maia i pana atunci, oricum sa stii ca inaltimea este un aracter ereditar care se afla in genele tale din ADN, adica o mostenesti de la parinti si daca acolo scrie ca trebuie sa ai 1, 67 apoi numa 1, 67 poti sa aibig grinhappy

Răspuns utilizator avertizat
| →ღ♥•þί†ίк•♥ღ←_5819 a răspuns:

Sa joci baschet, volei, handbal
si inotul este bun

| crysty45 a răspuns:

Daca ai bani poti sa-ti faci operatie la picioare in Rusia.

| hulk90 a răspuns:

Sa joci baschet! happy

| gabi70 a răspuns:

Sa faci sport

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exercitii la o bara orizontala, sti sa te tii de bara si sa te ridici cat mai sus si de multe ori. Asa sa inaltat un prieten. Sau poti practica sporturi dar eu zic ca mai utila e faza cu bara.

| deidi13 a răspuns:

Fa mai multa intindere, sau sa stai mai mult pe varful degetelor