| Genuitoarea a întrebat:

am 14 ani si am celulita si vergeturi in zona fundului.Asi dorii sa devin model asa ca vreau sa scap de ele cat mai repede si am citit pe internet. Am auzit de un tratament numit Vaccum. ceva cu remodelare a corpului. cred ca este bun dar nu stiu.am 14 ani. voi ce parere aveti? aici este site-ul unde l-am gasit http://www.bodyland.ro/......etari.html cel mai bun raspuns funda:*

1 răspuns:
| TheQuestioner a răspuns:

1. E SUPER SCUMP, 2. nu cred ca se poate la varsta asta, 3. nu mai bine ai merge la sala, si sa lucrezi cateva luni? O sa iti dispara celulita.