| dragonslep a întrebat:

Buna am 14 ani si luni trebuie sa ma intilnesc cu prietena ea vrea sa o sarut da eu nu ma prea pricep de fapt nu am sarutat niciodata ajutor fundita

Răspuns Câştigător
| Patricia96 a răspuns:

Hehelaughing stai linistit!
Daca dragoste exista intre voi, totul este floare la ureche.
Nu putem sa-ti facem noi planul deaorece toate vin pe moment!
Ai grija sa nu-i bagi limba pe gat...incet,nu va grabiti..totul o sa fie binehappy

3 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Pe vremuri nu exista internet sa ceri sfaturi si totusi lumea se descurca, relax vine de la sine.

| TheEvilCat a răspuns:

Oh`Doamne:X
Esti asa de preocupat de chestia asta:X
Se vede ca`ti pasahee hee
Nu stiu...mie ca fata mi-ar placea ca sarutul sa fie spre finalhee heeSi sa vina din ambele partihee heeFa gesturi dragute...ia-o de manaday dreamingsi ai grija sa te speli pe dinti inaintethumbs up

In finelaughingBafta pentru lunithumbs up

| SwweetGirlFuny a răspuns:

Pai primul sarut trebuie sa fie de neuitat pentru tine dar mai ales pentru ea.asa ca ai grija sa nu iti miroase respiratia si sarutul sa fie ceva romantic si placut