| andra151 a întrebat:

Am 14 ani si multi baieti ma intreaba daca vreau sa fiu cu ei, iar eu zic NU.Nici eu nu stiu de ce adica nu ca nu as fi pregatita ca nu mi se pare mare scofala... dar asa simt eu.Si totusi, daca as fi cu un baiat ar trebui sa il sarut si lucruri de genu asta, nu? Asta nu cred ca pot face. Voi la cat v-ati sarutat prima oara? Dati-mi si mie niste sfaturi va rog frumos

Răspuns Câştigător
| thegreenalien a răspuns:

Nu trebuie sa-ti faci o problema din asta. Asteapta pana cand vei simti ca ai gasit baiatul pe care il asteptai atunci totul o sa vina de la sine si primul sarut va fi imposibil de uitat. Nu iti consuma primul sarut pe persoane care nu merita ( cum am facut eu :-s)

2 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

La 15 ani...nu a fost nimic planificat sau alte chestii de genul... pur şi simplu a venithappy

| georggyy a răspuns:

Buna! Eu am 13happy in Martie fac 14...Stii... Si pe mine m'au intrebat pana acum o gramada de baieti daca vor sa fiu cu ei, si la fel ca tine am zis ca nu, pentru ca un baiat trebuie sa imi intre la suflet blushing ca sa stau cu el. Nu oricine.

Normal ca daca ai fii cu un baiat trebuie sa il saruti, desi eu iti recomand sa nu il saruti din prima zi.Cum adica nu crezi? Nu exista. Totul se invata, scumpo dar depinde cat de mult te iubeste si baiatul acela.
Eu m-am sarutat la 13 ani pentru. prima data si a fost superbday dreaming.
Sfaturi?
Totul se invata pe parcurs!:*
Ceau!