| Cassilass a întrebat:

E prima oara cand scriu aici si cred ca am o problema. Am 14 ani si in fiecare vara sarut cate 6-7 fete diferite, dupa imi placeau unele fete si ele pe mine dar nu ma puneam cu ele nu stiu de ce dar pur si simplu nu vroiam.Acum imi place de o fata din clasa si ei de mine am sarutat-o si pe ea si acum o plac mai mult dar totusi nu prea vreau sa fiu cu ea nu stiu de ce. Dati-mi niste sfaturi despre ce sa fac.

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| swagMeOutBitch a răspuns:

Esti gay..prea multe semne

| SunnyDay88 a răspuns:

Serios trebuie sa te mai ocupi de carte. tare greu mi a fost sa ti descifrez intrebarea.
nu inteleg de ce te lauzi ca saruti 6-7 fete? daca vrei mai putine, abtine te.
daca nu vrei sa fii cu cineva nu fi si gata. ori te temi de ce ar putea insemna o relatie ori nu vrei sa te legi la cap pentru ca nu iti place sau iubesti mai mult "libertatea".

| e7d7n7 a răspuns:

Mai creşti!
Lasă fetele şi ocupă-te şi tu de priorităţile unui copil de vârsta ta, metin12, cs sau ce naiba vă mai jucaţi voi.

| M4SOnIC a răspuns:

Laba. daca esti prost si nu stii` ce sa crezi si ce sa faci!