| anonim_4396 a întrebat:

Multi baieti ma intreaba daca vreau sa fiu cu ei, iar eu tot timpul spun nu. Nu stiu daca nu sunt pregatita, adica nu mi se pare mare scofala... dar asa simt eu, faza e ca daca as fi cu un baiat...ar trebui sa il sarut nu? asta nu stiu daca as putea sa o faclaughingstraight face. Dati-mi si mie niste sfaturi, va rog frumos!

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiind adolescenti, n-o sa ajungeti la sarut imediat, ci dupa ce construiti cat de cat o mica relatie, cand ajungeti sa va placeti indeajuns de mult, adica dupa cateva luni bune de relatie. Daca in timpul asta nu ajungi sa-l placi destul de mult incat sa-l saruti, e usor sa rupi relatia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Nu te grabeste nimeni(cati ani ai?).
Cand te vei simti pregatita, atunci vei face si acest pas.
Succes!kiss