| κλάους a întrebat:

am 14 si sunt un baiat ca ori care altu cuminte nu fumez, nu beau, nu injur, nu ma bat.etc. Mis un baiat SIMPLU care are o viat a SIMPLA cu ideei SIMPLE... Dar am o problema, ma comport ca un copil de 6-7 ani...nu stiu dar nu vreau sa fac asta, dar fix asta o fac. Cum as putea sa nu ma mai comport asa? Viata mea e ruinata pentru acest comportamentcrying

Răspuns Câştigător
| Andre a răspuns:

Incearca sa iti faci o prietena si comportate mai pentru varsta ta imi pare foarte rau de tine si sper sa te schimbi cat mai mult! E foarte bine ca nu fumezi si ca nu bei iti urez succes in continuare si daca vrei mai multe detalii despre aceasta categorie sau despre acest subiect imi trimiti un mesaj pentru ca aicea nu pot scrie foarte mult! SUCCES si astept mesajul tau daca vrei ajutor happy

4 răspunsuri:
| Alisstor a răspuns:

Pai raspunsul e simplu. Nu ti-o doresti destul de tare. Daca ai avea foarte multa vointa, ai putea ca de fiecare data inainte sa faci o chestie copilareasca sa constientizezi de ce urmeaza sa faci si sa te opresti. Cand ti se pune o intrebare sau ti se cere sa faci ceva incearca sa gandesti mai mult inainte sa reactionezi si sa rationalizezi toate posibilitatile. Pare plictisitor, dar ajutawinking

| alexy a răspuns:

Cu timpul te vei mai maturiza, nu-ti fa griji si fostii mei colegi cam tot de varsta aia se comportau.Incearca sa te schimbi putin dar nu sa bei ori sa fumezi.

| Andre a răspuns:

Multumes cpentru fundita si pentru ca raspunsul meu l-ai declarat castigator :* astept mesajul tau oricand si iti voi raspunde cu drag

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff...nu e asa deloc daca era asa nu mai scriai aici si ink mai ai timp sa te maturizezi. stai calm, sunt alti mai mari decat tine si gand ca niste copii d 7 ani... ink mai ai timp, dar nu ast asta, o sa vrei sa ai din nou ani astia :*:*