| ajutorONLINE a întrebat:

Buna am 15 ani abia impliniti si am o problema...
Sunt mare in solduri.
Toata lumea imi spune ca daca nu as avea soldurile mari as arata foarte bine
Mainile le am bine facute si picioarele la fel
Abdomenul mai lasa putin de dorit dar soldurile sunt dezastru...
Mentionez ca mainile si picioarele le am mai bine facute deoarece vara fac foarte multa treaba si inot.
As dori niste sfaturi in legatura cu soldurile ca de exemplu dieta, exercitii si altele
P. S : Multumesc frumos de intelegere.

Răspuns Câştigător
| Nextone a răspuns:

Eu zic ca arati bine, adica daca nu esti grasa in sensul sa ai burta si etc este ok si daca nu esti exagerat de mare. Poate ca sunt doar invidiosi adica baietilor le place sa aiba pe ce pune mana.Desigur poti incepe sa faci exercitii cel mai bun sfalt til poate da un profesionist un instructor, poti merge la o sala de fitness.BAFTAhappy