| anndellinna a întrebat:

Am 15 ani... Acum incep liceul in Timisoara si vreau sa ma angajez undeva, chiar sa dau si pliante.Stiti voi unde pot sa ma angajez? Urgent!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Poţi contacta Avon sau OriFlame, ei te pot ajuta sigur, chiar dacă eşti foarte mică şi rnu este legal, cred că doar la pliante te poţi "angaja" în altă parte nu îţi fă speranţe, pentru că nu vei avea şanse.
http://www.pliante.com.ro/? r=ad&gclid=CJX8zsvUmaMCFVSP3wodDwMbmA

| KAMYTZU a răspuns:

Ca ospatarita, sau sa imparti pilante, sa plimbi cateii, sau devi reprezentant (infinit, avon)sau mergi ceva gen(cora, mini max, caufland)si intr daca angajeaza poti ajuta sa asezi in rafturi, sa scoti ce nu mai este bun sunt stricate sau rupte produsele nu stiu sunt multe daca ai rezolvat ceva astept ras de la tine kiss