| dyana_5637 a întrebat:

am 15 ani, inaltimea 168 cm si 67 gk, este bine? eu nu ma simt bine in pielea mea.as vrea sa mai dau cateva kg jos din burta si solduri, ma puteti ajuta? ce sa fac?crying((((((

Răspuns Câştigător
| BlackVeil a răspuns:

Cinci kg daca ai da jos ar fi si mai bine!winking
Poti incepe cu o dieta calorica, maxim 1200 de calorii pe zi.Scoti painea din alimentatia ta zilnica,piept de pui, carne de vita si peste slab(iti recomand pangasius),salata in fiecare zi,fara dulciuri,multe fructe (mai putin banane si struguri), lapte, branza si iaurt degresat.
Succes! happy

1 răspuns:
| fanalexvelea a răspuns:

Eu zic ca e ok., dar daca ai putea sa mai slabesti pana in 60 kg.Ar fii cea mai tare! big grin