| chiftelutacrocanta a întrebat:

Am o problema, cand urmaresc un serial mereu imit caracterul cuiva din serial si ma simt bine o vreme in pielea personajului din serial.Cand se termina serialul, ma intristez ca devin eu insumi, si parca incepe sa-mi fie dor de personajul pe care il imitam si ma simt urat in pielea mea.As vrea sa am o parere buna despre mine insumi in pielea mea, as vrea sa ma cunosc mai bine, ce sa fac?

13 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Tulburare de personalitate?

| Mayhem666 a răspuns:

Uneori si eu patesc acelasi lucru, numai ca eu cand revin in pielea mea, nu ma simt mai rau, ma simt la fel de bine. Cred ca totul tine de increderea in sine.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Iti dau un sfat. intra-adevar si eu fac acelasi lucru ca tine. Eu adoram un serial si ma puneam in pielea unei actrite din acel serial si ma simteam super bine ziceam ca vai sa ma comport ca ea, dar dupa ce s-a terminat serialul, parca ma simteam altfel. Un sfat de la mine; Fii tu insuti, nu te schimba pentru cineva sau pentru ceva, Dumnezeu te-a lasat intr-un fel anume adica pe toata lumea. Te pup! Sper ca te-am ajutat.

| JetBlueJet a răspuns:

Si mie mi se mai intampla laughing

Răspuns utilizator avertizat
| JetBlueJet a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Am...Da.
*Si nu...Nu m-am suparat ^_^
Tu din ce film ti-ai inspirat personalitatea de care vorbesti?

Răspuns utilizator avertizat
| August99 a răspuns:

Si eu patesc acelasi lucru lol ce fain ii sa gasesti persoane care fac acelasi lucru ciudat ca tine laughing. dar eu nu ma simt rau in pielea mea. adica rareori

| mnbvf a răspuns:

Ești prea ușor de influențat. Ce e cu tine?

Răspuns utilizator avertizat
| mellisa_1721 a răspuns:

Trebuie sa crezi in personalitatea ta si repeta zilnic in oglinda sunt unica in lumea asta de altfel asa si este.suntem unici fiecare

Răspuns utilizator avertizat