| 2497a a întrebat:

Am 15 ani si 172 cm.As vrea sa stiu ce sporturi ar trebui sa practic ca sa cresc 4 cm intr-un singur an?

4 răspunsuri:
| raluca250 a răspuns:

Volley. basket thinking atletism

| LWikErR a răspuns:

Da nu vrei sa te faci de 2 m angry
mai esti si fata doamne mor cand vad persoane din astea sincer ai 172cm mai ai si 15 uni barbati nici nu ajung la 172 si tu mai esti fata!
ce vrei sa faci sa devi girafa mai mult de cat esti?

| bobik91 a răspuns:

Basket-ul te inalta cel mai tare. Si LWikErR cu tot respectul nu cred ca e problema ta cat vrea sa creasca :) este viata ei si aspectul ei fizic poate face orice doreste cu ea. Cui nu-i place sa nu se uite :)
Cele mai frumoase si mai noi tonuri de apel doar aici http://tonuri-apel.com

| AlexandruManase a răspuns:

Poti incerca baschet