| AlexandruExTreMe a întrebat:

Am 15 ani si 62 kg si as vrea sa mai slabesc putin.Imi place sportul mai ales fotbalul dar cu ele nu prea slabesc.Stiti niste exercitii eficente? As vrea sa slabesc pana pe la 58-57 kg.

Răspuns Câştigător
| tatiiianaa a răspuns:

Buna si eu am 15 ani, dar am 45 de kg eu vrau sa ma ingras putin si nu stiu cum, deoarece mananc destul de mult tongue
tu ce trebuie sa faci este sa fugi mult adica infiecarezi cate putin si o sa vezi ca merge happy pup

3 răspunsuri:
| lecsy a răspuns:

Depinde de inaltimea ta si iti zic ceva nu trebuie sa te fortezi sa slabesti oricum esti in crestere greutatea ta variaza.Intrebarea asta trebuie sa ti-o pui pete 5 ani cam asa

| IoanPetru a răspuns:

Va athletism.

| Sophie7 a răspuns:

Încearcă să faci zilnic abdomene, şi să faci cu un abdomen mai mult în fiecare zi, ca să nu ai febră musculară (azi faci 10, mâine 11, şi tot aşa). Acum că e iarnă nu prea poţi face jogging, dar în schimb te poţi duce la sală să alergi pe bandă, asta dacă ai picioarele cu celulită, grăsime, etc. Dacă ai doar cu abdomenul treabă, abdomenele sunt soluţia. Se vor vedea rezultate chiar după o lună dacă respecţi regula. big grin