| anonim_4396 a întrebat:

Pentru baieti...va plac fetele machiate ingrijite mereu cu oja si rujul dupa ele, suparate daca le intrerupi somnul de frumusete sau cele mai lejere, dar totusi ingrijite carora le place sportul si mai ales...FOTBALUL? ce ziceti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac cele ingrijite... cele cu "somnul lor de frumusete" ma cam enerveaza.

2 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu sunt varianta a doua si stiu ca si baietilor le place varianta a douahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si eu st varianta a doua...hee hee dar nu prea stiu ce vor baietii thinking