| color a întrebat:

am 15 ani si am 60 de kilograme. si as vrea sa slabesc cat mai repede.va rog ajutati-ma. e foarte urgent.

Răspuns Câştigător
| Mariinaa a răspuns:

Mananca in fiecare dimineata iaurt simplu (activia), fa abdomene.Incearca sa faci in fiecare zi sport sa alergi, nu mai manca dupa ora 18:00 poti sa mananci un fruct dar nici prea multe. Sa nu bei sucuri, sa nu mananci mancare proasta (MC, FAST FOOD si tot ce intra in categoria asta)Si cel mai important lucru este VOINTA.Iti doresc mult norochappy

7 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Dar ce inaltime ai de ai 60 d kg?

| OanaG a răspuns:

Ar trebui sa ai 56 de kghee hee Poti scapa de cele 4 kg prin sport! Renunti la dulciuri, bei apa multa...etc

| lilboutique a răspuns:

Pai in primul rand incearca sa numai mananci dulciuri, chipsuri si alte prostii. Sa bei multa apa plata si sa faci sporthappy

| TheOriginalUser:) a răspuns:

Suntem mereu pe fuga - vrem totul repede, repede, repede. Slabitul nu face deloc exceptie de la norma, dimpotriva! Cat de repede vrei sa slabesti? O saptamana, doua saptamani. Desi nu sunt de acord cu dietele fulger, iata cateva sfaturi utile pentru acelea dintre noi care avem nevoie sa slabim repede.

In primul rand nu este sanatos pentru organism. O dieta fulger ne lasa mai slabite decat am inceput, mai fara vlaga si energie. O dieta fulger ne slabeste sistemul imunitar si ne face mai sensibile la inbolnaviri. Mai mult, cu astfel de diete in care slabesti 2 sau 3 kilograme intr-o saptamana, ai aproape garantat efectul de yoyo - cand nu mai urmaresti regimul alimentar impus de dieta, te ingrasi si risti sa iei mai mult in greutate decat ai slabit.

Ce poti face este sa scazi numarul de calorii pe care le consumi zilnic - undeva aproape de 1. 000 - 1. 200. Chiar daca nu mananci mult la o masa, ai grija sa imparti mancarea pe care o cunsumi intr-o zi in 5 sau 6 mese. In felul acesta, nu risti sa te mai scoli de la masa simtindu-te foarte grea si plina.

Bea multa apa. De la 5-6 pahare pe zi. Chiar daca nu iti este sete, consuma cat mai multe lichide. Fara, insa, ceaiuri indulcite, sucuri carbogazoase sau bauturi alcoolice. Multa, multa apa, lamaie si un pic de menta te vor racori si revigora. Un mic truc ar fi ca in fiecare dimineata sa bei un pahar de apa. A doua zi sa bei un pahar si jumatate. A treia zi doua. Si de aici inainte cate doua pahare de apa dimineata inainte de micul dejun.

Sport - o jumatate de ora de alergat o sa faca minuni pentru tine, pentru tonusul tau muscular, pentru nivelul energiei din acea zi. Daca inca simti o pofta nestavilita de foame, spala-te pe dinti. Gustul aromat al pastei iti va diminua senzatia de nemancare.

Inca o data, mare, mare grija! Dietele fulger - in care ajungem sa ne infometam mai mult decat sa mancam regulat si sanatos - nu sunt bune pentru sanatatea corpului nostru. Poate ca vei slabi intr-o saptamana in mod spectaculos, dar, urmatoarea saptamana poti pune spectaculos de repede greutatea pierduta inapoi.

batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama esti la fel de grea ca maicamealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prea mica sa slabesti de acum mai asteapta

| color explică:

am 1. 66 m inaltime