| xAnnabella a întrebat:

Hei TPU am nevoie sa slabesc am 56 de kilogramesad si cum a venit varaa as mai vrea sa mai dau cateva kilograme jos va rog ajutati-ma dau funda

2 răspunsuri:
| ana5 a răspuns:

Incearca sa faci foarte mult sport, sa ai o alimentatie cat se poate de sanatoasa si lejera adica vara poti sa mananci multe salate, fructe etc... Poti alerga dimineata prin parc, poti sa faci cursuri de dans nu stiu ceva care iti place si nu trebuie sa mananci dulciuri multe daca se poate deloc.Bafta!

| micutzadarcool a răspuns:

Pai prietena mea a slabit in 2 luni 14 kg si a avut un regim spun eu foarte avantajos dar a ajutat-o foarte mult sportul gaseste un sport care sa iti placa si poate vei face progrese. sportul intens iti da rezultate neasteptat de bune... sper ca ti-am fost de folos funda?