| BuGsPk a întrebat:

am 15 ani si as vrea sa fac rost de niste bani. Orice idee e bine venita. Cel mai bun raspuns Funda!

Răspuns Câştigător
| Lexiiiiiiiiii a răspuns:

Poti face o gramada de lucruri la 15 ani. Te poti angaja ca si chelner sau ca reprezentant la anumite firme, gen AVON. Sau poti sa iti ajuti parintii la treburile din casa. Te poti angaja ca si bona. Apropo, sarbatorile vin, poti iesi la colindat! laughing)

4 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Poti imparti niste fluturasi.

| IncorrectUsername a răspuns:

Pai un prieten de-al meu, impartea pliante si castiga 25-30 lei pe zistraight face.

| blueskies14 a răspuns:

Imparte reviste de la supermarketuri\vot\farmacii thinking

| Adina822 a răspuns:

Daca reusesti sa te concentrezi in continuare pe scoala, poti sa incepi sa faci lucruri manuale cum ar fi bratari si sa le vinzi. Dupa ce te prinzi de idee va deveni placut. Poti incepe cu cele in dungi - cele mai usoare dupa parerea mea : http://www.youtube.com/watch?v=0I8iEPAPGV8