| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* am 15 ani si as vrea sa ma angajez si eu la mcdonald's big grin am vorbit cu o fata care era la mc si mi-a spus ca ma pot angaja si de la 15 ani:X. Dar intrebarea mea este: cu cat se plateste daca ai lucra intre 4 si 6 ore pe zi? si cam tot ce stiti voi despre angajarile la mc pentru minori.Ms:*

Răspuns Câştigător
| zacrazy a răspuns:

La 15 ani nu poti lucra decat 4 ore pe zi si nu au voie sa te tina suplimentar. Salarul depinde, cred, de la restaurant la restaurant. Conteaza sa ai cat mai multe zile lucrate.

2 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

Foarte putin, ceva gen 5-600 lei dar trebuie sa fii foarte tare atat fizic cat si psihic. multa bafta

| andreiyo50 a răspuns:

Poti sa o intrebi pe fata care ti-a spus ca te poti angaja. Ea stie mai multe.