| HelloMyNameIsBrilliant a întrebat:

Am 15 ani si cred ca am o problema. Eu ma duc la inot martea si joia, acolo este o fata care mereu incearca sa ma loveasca in piscina, i.ar cand esim ma intreaba daca am vreo problema cu ea, cica de ce mereu o lovesc, dar eu imi vad de treaba mea in piscina, nici macar nu ma uit la ea. Este mai mica ca mine cu 2 ani, este cam agresiva dar eu o ignor complet, insa nu mai o suport, trebuie sa reactionez? S.au sa o ingor pana se plictiseste? Eu am prietenele mele aparte, nu avem nici un tip de legatura, nu stiu ce are cu mine, si nu sunt tipul de fata care sta sa o bata cineva, eu ma bag la cearta cu cineva care mi-a facut de adevarat ceva rau ( chiar si o bat ), dar aceasta fata nu stiu ce are, pur si simplu nici macar o cunosc. Scuze daca am scris gresit, locuiesc in Spania. (fata e si ea romanca)

3 răspunsuri:
| BlackRose95 a răspuns:

Ai putea ca atunci cand ea vine sa te intrebe de ce o lovesti sa ii spui ca tu nu ai facut nimic si s-o intrebi de ce face ea asta.

| AtateaConditii a răspuns:

Vorbeste cu ea si spune-i daca e facuta la incubator, spune-i sa inceteze sau o palmuiesti odata. Daca tot o ignori o sa fii considerata slaba si o sa se ia de tine mereucrying.

| mada1820 a răspuns:

Cunosc si eu astfel de persoane, cel mai bine ar fi sa o ignori in continuare, probabil nu are ce face si vrea sa te inerveze pe tine ca sa poata avea si o ocupatie mai buna.