| Sissy47 a întrebat:

Buna,am 15 ani si ma lupt cu o problema foarte enervanta! Imi tot apar cosuri pe frunte si cum reusesc sa scap de unul, imi iese altul.Pe langa cosurile care sunt evidente,mai am cateva foarte micute dar care se vad si cand imi ating fruntea cu mana,aceasta nu este fina cum ar trebui, ci aspra..Am folosit lotiuni de la AVON,Clean&Clear, insa fara efect..Am crezut ca am acnee, insa mama mi-a explicat ca acneea este atunci cand ai cosuri pe toata fata..Nu stiu ce sa fac! Toate prietenele mele au tenul curat, numai eu nu..sunt mai dezvoltata decat ele? Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Tratamentul tau ar fi costisitor sa folosesti produse naturale, poate e epoca pubertatii si mai tarziu dispar.