| chi a întrebat:

Am 15 ani si peste o saptamana cred...cred ca voi fii impreuna cu cineva big grin oricum este prima data si mii cam frica sad mii frica sa nu fiu prea timida in preajma lui, sa nu ma incurc atunci cand vorbesc cu el...nici nu stiu cum sa ma comport la prima intalnire. aaaa si nu stiu cum sa sarut crying va rog dati-mi sfaturi! ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| AdY a răspuns:

Dacao sa fii timid no sa ai parte de sarut omule.

| Mentosanaaa a răspuns:

Deci...Fii tu insati happy Nu-ti face griji in privinta sarutului...Va veni de la sine tot happy Comporta-te natural ca sa vada ca nu esti falsa. Bafta! :*