| Chowder a întrebat:

am 15 ani si vinerea trecuta am iesit cu un tip care are tot 15 ani(el a vrut sa iesim)am stat vreo 2 ore si m-a condus pana acasa, a vrut sa ma sarute dar nu a putut de niste colege care ne-au urmaritstraight face pe mess i-am spus vecinei lui ca imi place, dar pe pc ei era el si a aflat, apoi eu i-am spus ca m-am dat de gol, iar el a spus ca nu stie nimic, dar de fapt stia.
A doua zi mi-am facut curaj si i-am spus sa iesim lunea asta pe la 4 pe afara si a spus ca vine (tin sa precizez ca atunci cand am iesit a lipsit de la antrenamente pentru a veni cu mine laughing ).
Intrebarea este urmatoarea: cum sa fac sa stau cu el, ce sa vorbesc cu el pe mess si afara daca vom iesi

6 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Lasa-l. Sincer. La varsta care o aveti amandoi, nu va recomand sa fiti impreuna. Precum veti nu esti singura fata cu care vorbeste. Acum el este curios si cauta "o victima" cu care sa isi descopere viata. Nu fii " o victima ". Ai tot timpul din lume sa cunosti baieti.

| A†Raç†iê dIncøLØ de mØrmaN†° a răspuns:

Aoleu da lasati-o frate daca ii place de el? face ce vrea daca iti place de el ramai ca el tongue incearca sa vb cat mai deschis cu el si voi nu mai comentati atat.

| publicname a răspuns:

Panaramo

| publicname a răspuns:

Sunt mata fa jet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi mai bine sa va vedeti fiecare de drumul sau si sincer ai numai 15 ani si ai o viata inainte asa ca stai relax ca baieti sunt destui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiti sinceri 1 cu celalalt chicken