| SERIOUX a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa stiu ce mi-as putea cumpara cu 15 milioane in afara de telefon, tableta sau laptop/pc? Ps. Stau la bloc. FUNDA!

9 răspunsuri:
| LoveNeverDies a răspuns:

Camera foto profesionala

| SERIOUX explică (pentru LoveNeverDies):

Nu-i rea ideea...dar am una digitala simpla pentru minehappy

| LoveNeverDies a răspuns (pentru SERIOUX):

Mie nu mi se pare ca se compara. uita-te la pozele de pe net si uite-te sa vezi claritate si autofocus si nu ies in miscare nimic.

| SERIOUX explică (pentru LoveNeverDies):

Ai mare dreptate dar eu nu prea fac poze..alta sugestie nai?hee hee

| LoveNeverDies a răspuns (pentru SERIOUX):

Lata sugestie thinking daca aveai 18 ani iti ziceam sa-i strangi pentru scoala de soferi.cea mai buna alegere.
un iphone? sau un telefon performant.
book reader, imprimanta.

| HeliosMetal a răspuns:

O investitie buna ar fi un xbox, si iti mai raman si bani.Sau daca nu, un iPod, sistem audio, aparat video...etc. Depinde de ce te intereseaza pe tine si de ce ai avea nevoie. Poate o bicicleta sau alte articole (sportive/vestimentare).Nu stiu, depinde de tine, succes.

| Catabtr23 a răspuns:

Ceva ce ai vrea, daca iti plac jocurile, ti-as recomanda un video-proiector si ai vedea jocul pe tot ecranullaughing. Insa daca gasesti ieftin.

| Catabtr23 a răspuns (pentru Catabtr23):

Pe tot peretele, scuze.

| Mita31462 a răspuns:

Ai pute sa iti cumperi un sistem audio.